6. Krakowski Festiwal Młodego Wina za nami

Przybyliście tłumnie świętować z nami tę wyjątkową edycję festiwalu, zbiegającą się z ważną dla Polski rocznicą.


To już fakt – tradycje świętomarcińskie są znów żywe dzięki Wam!

Przybyliście tłumnie świętować z nami tę wyjątkową edycję festiwalu, zbiegającą się z ważną dla Polski rocznicą. Dziękujemy, że wspólnie z Wami mogliśmy odśpiewać hymn, a później świętować przy młodym winie kolejny udany rok!

Tegoroczny dwudniowy eksperyment dodał nam skrzydeł – dzięki Waszej obecności uwierzyliśmy, że festiwal może się rozwijać. W przyszłości postaramy się Was zaskoczyć i przygotować jeszcze więcej atrakcji!

Specjalne podziękowania składamy Wojciechowi Bosakowi i Mariuszowi Kapczyńskiemu oraz polskim winiarzom za prezentację doskonałych win, którą rozpoczęliśmy leniwą niedzielną celebrację oraz wystawcom Najedzeni Fest za doskonałe jedzenie! Dziękujemy Kasi Pi Pilitowskiej i Manda Wojcik za organizację i współpracę! Dziękujemy dobremu duchowi festiwalu, Kubie Janickiemu, który co roku wyraża w pięknych słowach to, czego sami nie potrafimy, za prowadzenie imprezy, degustacji oraz wsparcie kreatywne. Dziękujemy Kraków Experience, Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019 za współpracę, w ramach której Bartek Kieżun - Krakowski Makaroniarz zabrał Was w kulinarną podróż po kuchni krakowskiej. Dziękujemy DJowi oraz Orkiestrze z Milówki pod przewodnictwem kapelmistrza Czesława Szczotki za oprawę muzyczną, oraz firmom SZOK, Elmar Agregaty Prądotwórcze Kraków i N.A.Limited Sound - nagłośnienied za wsparcie techniczne na najwyższym poziomie! Dziękujemy także YOHO Agencja Reklamowa za projekty materiałów promocyjnych i przepięknych etykiet wina niepodległościowego. A nade wszystko Starej Zajezdni Kraków za profesjonalną, bezproblemową i życzliwą współpracę oraz gościnę!

Zdjęcia: Robert Słuszniak / Spheresis Foto